Ko darīt, ja aukstās putas matracis smirdina?

Gan jaunie, gan vecie auksti putu matrači var ievērot nepatīkamu smaku. Tam var būt dažādi iemesli. Uzziniet zemāk, kāpēc jūsu aukstā putu matracis iemērk un ko jūs varat darīt ar to.

iemesli smakām aukstā putu matracis

smaku izplatīšanās vecajās un jaunajās porolona matračus rašanos ir pavisam normāli, un var būt dažādi iemesli:

  • ražošanu saistītās smarža ķimikāliju (ar jauniem matračiem)
  • smakas no pelējuma, ko pelējums
  • vecumu saistītu smaržu sviedriem vai citu Netīrumi

Vai smakas ir kaitīgas?

Saskaņā ar ražotāja teikto ražošanas saistītās smakas nav kaitīgas; bet tie, iespējams, arī nav ļoti veselīgi. Tādēļ jums vajadzētu būt savam jaunajam putu matračam, kas tiek izlaists pirms tā saņemšanas.
pelējums bojāt savu veselību, lai jūs būtu jārīkojas aizdomas pelējuma nekavējoties: Pull gultas un matraču vāku un pārbaudīt jūsu matraci pret pelējumu. Ja atklājat kādu, izturieties pret skarto zonu, kā aprakstīts šeit.
putu matracis tāpat kā jebkurš cits matracis ir regulāri jātīra, lai novērstu sviedri, ērces un citus piemaisījumus. Pretējā gadījumā var rasties nepatīkamas smakas, tas ir normāli.

nepatīkamas smakas novērstu

putu matračiem ne tikai punktus ziņā ventilācijas, izraisot mitruma uzkrājas ātri un izraisa smakas. Lai to novērstu, varat veikt šādus padomus sirds:

  • Beat katru rītu pēc piecelšanās segu kādu laiku atpakaļ, lai iztvaicē mitrumu.
  • Regulāri mainiet gultas veļu.
  • mazgājiet matrača pārklājumu ik pēc diviem līdz trim mēnešiem. Gründ Rūpīgi iztīriet matraci reizi gadā. Kā to izskaidrot šeit.
  • Šīs aizsardzības līdzekļi palīdz, ja putu matrača sauļo.

Ja jūsu aukstās putas matracis mirdz, jums vajadzētu rīkoties. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kaitīgas smakas vai nē, neviens patīk gulēt smakā. Ar šīs metodes, jūs varat cīnīties smakas: 1. izskanējuši

matracis rūpīgi

Īpaši ražošanas saistītu smaku tas palīdz vislabāk vienkārši ļaujiet matracis sniegt dažas dienas, lai labi vēdināmā vietā un iztvaikot tur. Vislabāk ir atstāt āra telpu, piemēram, uz balkona.

2. Soda

Soda ir populāra smaka eliminator. Vienkārši apkaisa sodu visā matračā, ļaujiet tai strādāt uz dažām stundām, un vakuumā to. N 3. Mitrā tīrīšana

Vienreiz gadā ieteicams aukstu putuplasta matracis pakļaut mitrai tīrīšanai. Vienkārši aizņemiet mitru vakuumu tuvākajā aptiekā un notīriet matracis tā, it kā tas būtu paklājs.

Tips & TricksPēc katras mitras tīrīšanas, pirms izņemšanas matracis jāsasniedz 100%.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru