Kas runā pret koka paneļu krāsošanu ar sienu krāsu?

Tumšie koka paneļi vizuāli samazina telpas izmēru un padara to tumšāku. Tāpēc pašlaik modē, überzustreichen koka virsmām gaišos toņos, kad vecā griesti nav viegli noņemt. Lielākā daļa dzīvokļu īpašniekiem izvēlēties baltu krāsu, bet kurš jebkurā gadījumā ir tikai gatavojas krāsot sienas, viss, kas mums ir gleznot. Vai tas ir noderīgs?

krāsas un sienas krāsu kurām ir dažādas kategorijas

sienas krāsu parasti ir vairāk viskozu konsistenci un ir bagātināts ar vairāk cietām vielām. Tas attiecas uz nelielu caurumu sienā, tādējādi nodrošinot vienmērīgu virsmu ar struktūru.

Krāsa ir plānāka un izplūdusi gludā virsmā pēc lietošanas. Tas nav paredzēts, lai aizpildītu caurumus, bet pat izceļ tos pēc žāvēšanas.

Tātad, tas izskatās, kad jūs uzsvērt koka paneļu sienas krāsu

principu, sienas krāsas arī ir piemēroti lietošanai uz koka, ja virsma ir raupjai uzlabot glabāšanas laiku pirms un dusted. Tomēr vizuālais efekts neattiecas bieži neapmierinoša:

  • otu vai rullīti aiz struktūras
  • nepazustu koksnes graudu ir viņam un kas ir aiz tikko redzams
  • paneļi neredzu pareizi koksni no
  • stiklojuma ir gandrīz vai nav iespējams ( atšķaidīta krāsa parasti ir svītraina)

labāki lakas koka paneļi!

Apakšējā līnija ir: ja vēlaties izcelt grauds paneļu un saņemt koka raksturu, nevis ņemot augstas kvalitātes koka laku pie rokas. Tas dod jums tīru virsmu, kas izskatās kā koks "un tomēr spīd spīd.

Ņemiet vērā, ka šķīdinātāju nesaturošu pārklājumi ar maz vai nav sārņus iekļauta, un tāpēc ir viesistaba draudzīgi. Tomēr tie parasti ir sliktāki un tāpēc bieži vien ir jāpiemēro vairākos slāņos.

Kopumā, tas ir labāk, lai kārtās daudzveidību plānās kārtās, kā piemērot krāsa reiz treknrakstā: biezums krāsas slāņi mēdz samazināties un vērtēšana, virsma ir rievots un veidojas neglīts deguni.

Padomi un triki Pirms krāsojat koka paneļus, uzmanīgi sagatavojiet virsmu. Tie ietver rūpīgu slīpēšanu, piemēram, izmantojot orbitālo šlanceklu, un rūpīgu tīrīšanu. Pirms krāsošanas jāuzklāj caurumus un izlaujas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru