Lodēšana vara vadu

Vara emaljas stieple ir parasti izmanto vara stiepli. Protams, jūs varat arī pielodēt vara stiepli. Zemāk ir detalizēts ceļvedis vara emaljas stieples lodēšanai.

Lodēšana kopumā

Lodēšana ir plaši pielietota metode savienošanai ar metāliem un sakausējumiem, ieskaitot vara un vara sakausējumus. Dažādas lodēšanas var atšķirt:

 • mīksta lodēšana (līdz 450 grādiem pēc Celsija)
 • lodēšana (450 grādi)
 • augstas temperatūras cietlodi HTL (900 līdz 1200 grādi)

vara lodēt

Protams, jūs varat salodēt vara. Tomēr vara stieplei tas ir nelabvēlīgs, jo temperatūra ir ļoti augsta, un stieple ātri var izkausēt temperatūras novirzes. Tam vajadzētu būt arī lodētām vara emaljas stieplēm, galvenokārt mīkstajai.

No vara stieples

Principā lodēšanas, lodēšanas no vara stieplēm (vara stieples) ir neviens cits kā lodēšanas parasto vara stieples. Tomēr, kā norāda nosaukums, plastmasas izolācijas materiāla vietā tā ir stieple. Vorbereit Sagatavojiet vara emaljas vadu - labāk nav

Tagad ir vairāki veidi, kā to rīkoties. Tas ir atkarīgs arī no konkrētā vara emaljas stieples izmantošanas. Daži lodveidīga vara emaljētie stieņi bez turpmākas sagatavošanas, tādēļ ar krāsas slāni.

Bet tad lodēšana notiek daudz ilgāk. Turklāt pastāv vienmēr briesmas, ka krāsa ir vismaz atliekās. Turklāt pastāv risks veselībai, jo emaljas vara stieņa apsildīšanas laikā rodas kaitīgi izgarojumi.

Tādēļ krāsa ir jānoņem jau iepriekš. Atkal ir dažādas iespējas. Dedzināšana atkal notiek arī šeit. Tomēr vēlreiz vēlētos vērst uzmanību uz jau minētiem riskiem.

ieteikt smiltīm vai skrāpējumiem krāsu

gan attiecībā uz veselību un lodēšanas savienojumu kvalitāti. Tomēr daudziem lietotājiem asas nazis vai skalpelis ir izrādījies optimāls. Piemēram, ar Stanley nazi (lietderīgā nazi) noberziet krāsu ar asmeni un vara stieņu tukšu.

instrukcijas trijos posmos un lodēšanas vara stieple vara stiepļu

Lot

  • plūsmas
  • vara stieple vara stieple
  • lodāmurs vai lodēšanas stacijas
  • iespējams pinceti vai trešās puses (pārvietojas visos virzienos klipu)
  • asmeni krāsas noņemšanas
  • 1. Sagatavot emaljētas vara stieple

Noņemiet Krāsa no emaljas vara stieplēm. Ja nepieciešams, turiet vara stiepli ar pinceti vai trešo roku. Vorbereit 2. Lodēšanas stacijas vai lodēšanas čuguna sagatavošana

Tagad uzsildiet savu lodlampu. Lodēšanai vai lodēšanas stacijai jāsasniedz temperatūras diapazons no 160 līdz 170 grādiem pēc Celsija. Das 3. Lodēšana no emaljētas vara stieples

Ielieciet emaljētu vara vadu plūsmā un pielieciet. Pārbaudiet, vai tas ir labs lodēšanas savienojums (bez aukstās lodēšanas punkta).

Tips & TricksJūs varat arī pielodēt citus sakausējumus. Šeit jūs varat lasīt par to, kā efektīvi pielietot tērauda stiepli.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru