Sniega aizsargi - cenas un cenu atšķirības

Sniega aizsargu cenas ievērojami atšķiras atkarībā no materiāla. Šajā rakstā varat izlasīt informāciju par to, kā tās salīdzinātas ar citiem sniega aizsardzības risinājumiem.

Visdārgākie dārgmetāli

Materiāls sniega sargos ir ļoti vērtīgs loma. Tātad augstas kvalitātes metāli, piemēram, vara, piemēram, strikti ar ļoti augstas cenas, lai rezervētu. Vara sniega režģi ir pat dārgāki nekā nerūsējošā tērauda varianti.

Sniegs traucē versijas komerciāli

  • vara
  • nerūsējošais tērauds
  • cinkotās versijas
  • vienkāršos iespējas dažādu izskatu un krāsu

Atkarībā no dizaina bet cenas var būtiski atšķirties, bet pat ar tiem pašiem materiāliem - tas ir atrodams vara versijas diezgan cenu diapazoniem apmēram 25-30 EUR līdz vairāk kā 50 vai pat 60 EUR.

Nerūsējošais tērauds parasti ir nedaudz lētāks nekā varš, bet lētākais variants šeit ir par aptuveni 20 eiro, bet var arī pārsniegt 40 eiro.

Galvanizētie varianti var būt salīdzinoši lēti, un pat - protams, ar atbilstošu kvalitāti - vidēji ir pieejami 10 - 20 EUR apmērā, tāpēc cenas šeit ir tikai nedaudz zem nerūsējošā tērauda.

zemo cenu varianti jau ir pieejami apmēram 10 eiro par gabalu - tas ir par zemāko iespējamo cenu kategoriju.

Sniega aizsargi internetā

  • dachdecker-shop.eu: liela dažādu variantu un dažādu stiprinājumu sistēmu izvēle.
  • dach-teufel.de: kā speciālists jumta veikalā ir arī daudzi sniega tīrīšanas risinājumi savā programmā.
  • braas.de: Ne tikai jumta dakstiņi, bet arī visi plašā diapazonā ietilpstošie piederumi, ieskaitot sniega aizsardzības sistēmas dažādos dizainos.

Sniegs traucē, salīdzinot ar citiem sniega aizsargs sistēmas

Salīdzinot ar citiem sniega apsardzes sistēmas sniega sargu izgrieztas galvenokārt no diezgan labvēlīgs - sniegā lamatas āķa tas ir svarīgi galvenokārt lielo summu, kas nepieciešama, tie var būt daudz dārgākas dažos jumtiem.

Salīdzinājumam, āķa un apaļkoka kombinācija parasti izrādās dārgāka, jo ir nepieciešama pietiekami augsta koksnes kvalitāte. Apkārt pasaulei, ļoti grūti un nejūtīgai mežai šajā tirdzniecībā var būt ļoti dārgi, pat ja vēlāk ar tām jārīkojas.

Saglabāt izmaksas

Cenu salīdzinājumi ir vērti jebkurā gadījumā - gan starp atsevišķiem tirgotājiem, gan arī starp atsevišķiem materiāliem. Ja jums mazāk rūpējas par optiku, vislabāk varat izmantot vienkāršus variantus. Tas ietaupa daudz naudas.

Tips & triki Atcerieties, ka sniega režģus ir liels trūkums: jūs varat, atšķirībā no sniega slazds āķi, radīt atkusnis lāstekām, tādējādi radot vēl vienu risku, par kuriem jūs varētu būt atbildīgi.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru