Sienas saskaņā ar pārstrādes vienmērīgu

Remodeling sienām ar gleznām vai juvelierizstrādājumu paneļus var sniegt, tām jābūt līmenī. Atkarībā no sienas apšuvuma veida ir vajadzīgs ļoti smalks izlīdzinošs vai tikai aptuvens nivelēšana. Dažiem sienu veidiem ir nepieciešams izmantot apmetuma slāni. Jāaizpilda tādi bojājumi kā caurumi un plaisas.

sākuma punktu un beigu

Lai adekvāti izlīdzināt sienas norādījumus un, ciktāl nepieciešams, ir divi faktori galvenais.

1. Kā ir stipri no sākotnējā stāvokļa sienām tiek apstrādāti
2. Kāda veida sienu apdare vai konstrukcija gatavojas sienām

Papildus seklums un vienmērīgumu sienu jāņem vienlaicīgi vienotu saglabāšanu un uzsūkšanas. Par touch-ups un remontu aizpildot kā gludu,
aizpildīšanu caurumiem vai pildījumu locītavām ar großflächigeres spackling kritumu uz remontu izlīdzinošo korekcijas.

plānošanas un darba kontroles

Ja sienas krāsošanai vai tapešu līmēšanai vairāk ar tievu tapešu
, jau var izskatīties viegli loma struktūras satraucošs. Ar biezu tapetes, piemēram, neausto materiālu, paneļi vai flīzes pārkāpumi milimetru diapazonā lielākoties nozīmes.

Pietiek ar sienu izņemšanu vai rupju slīpēšanu. Ja siena ir sagatavota papīra pārklājumam vai pārklājama, ir nepieciešama augsta precizitāte. Veiksmīgu un labu izlīdzināšanu var pārbaudīt pilnīgi trūkst ēnas.

Profesionālie apmetēji un interjera dizaineri tādēļ strādā ar prožektoriem, kas virza tos no vairākām pusēm līdz gludai sienas virsmai. Tādā veidā darba gaita pastāvīgi tiek novērota un labota visās izlīdzināšanas metodēs.

Instrumenti un instrumenti

Drošākais veids, kā gludināt sienu, ir piemērot smalku apmetumu. Ja sienu vajadzētu labot daudzās vietās vai materiālu atkarīga nevienmērība, apmetums var pilnīgi novietot visu virsmu.

Papildus tam, apmetums arī nodrošina vienotu absorbcijas īpašumu. Kā izlīdzināšanas instrumenti, dažādi instrumenti ir:

 • izlaist float
 • lāpstiņa
 • jutos float
 • ķelle

netieša ietekme uz vienmērīgumu ir vairāk rīkus:

 • Fine mikrošķiedras krāsu rullīši
 • konsekvenci un viskozitāti no ģipša vai krāsu

Vispārīgās piezīmes

Katru mehānisku izlīdzināšanas procesu berzēt patīk un rodas sasmalcina smalkas putekļu. Pirms jebkādas turpmākās sienas apstrādes (ielīmējiet, krāsojiet), sīki jāuzsūc putekļi no sienām vai apmetuma.

Vispār, kad izpildot izlīdzināšanas darbu un vienmērīgu pildījumu visu veidu, ka apļveida kustība rada vienmērīgāku rezultātus nekā lineāro rediģēšanas virzienos. Ļoti svarīgi ir augstas kvalitātes produkti, kas nepieļauj sagging vai sagging līdz zemes smagumam. Citādi zemāka līmeņa apmetumi var izzust pirmo gludumu ar iestatīšanu un atkal nožūt. Slānotie ražotāji, piemēram, Rotband, ja tiek pareizi izmantoti, izslēdz šo efektu.

Lētāki alternatīvas diskusiju

Biežāk apsprieda jautājumu par attiecīgo tiešsaistes forumiem, ja, izņemot gadījumus, ko īpaši izlīdzināšanas sienas materiāli var tikt izmantoti. Jo īpaši, finansiālais aspekts bieži padara, ka pat flīžu līmes, grīdu izlīdzināšana savienojumus vai citas viskozu vielu, tiek uzskatīta par iespējamu resursu.

Daži argumenti par īpaši paredzēti sienām Produkti:

 • Gravity darbojas uz sienas uz sāniem lēzenāka slānim tiks
 • izlīdzināšanas slānim jābūt vertikālā pielipt pie sienas
 • sagging nepietiekama savstarpējās sasaistes nedrīkst notikt uz sienas
 • Mitrās telpās cementa saistās balansēšanas masas tiek izmantota nevis ģipsis
 • flīžu līmi tiek piemērots saskaņā ar norādījumiem uz izlīdzinātas sienas

Papildus sakritība apkopo atbilstoša materiāla blīvums un vienmērīgu absorbciju gludu virsmu uz sienas ir svarīgi.

raudzes kopīgs smiltis izmēri smalkāku Glättmassen

ir, jo smalkāks vienmērīgumu virsmas. Lielākajai daļai plāksteru tiek piedāvāti trīs graudu izmēri, kuru vērtība vienmēr nosaka lielāko graudu saturu.

 • 0,3 milimetriem, naudas kaļķi
 • 0,5 milimetriem ir viduvējs
 • 1,0 milimetriem ir pieejama kā "universālās prece"

gluda virsma var panākt ar smalku kaļķa apmetums, kas atšķiras ar to pēdējais slānis no ģipša tiek piemērots kā graudu-free velmēšanas ģipša , Šeit galīgais izlīdzinājums, piemēram, ar filca dēļiem, ir vairāk kā pulēšana, nevis izlīdzināšana. Fiziski un mikroskopiski graudi "kreka" krāterus un caurumus apmestajās virsmās. Roll apmetuma "oderes" kā pēdējais prekursors šķidruma pārklājuma krāsā, nesagraujot krāterus un caurumus.

žāvēšana uzvedība novērota

Kad izlīdzināšanas sienām īpašības un izmaiņas atsvaru, nosakot un žāvēšanas ir svarīgi lielākās teritorijās jāpapildina remontu. Virsmas parasti var būt tikai rupji izlīdzinātas, jo pietūkums vai saraušanās izraisa ar sistēmu saistītu nevienmērību. Vēlākā operācijā pēc visas sienas žāvēšanas seko smalkā izlīdzināšana. Tikai tad iztecētās sienas uz sienas var precīzi izlīdzināt. Speciālie grunti un līmējošie tilti arī samazina pietūkumu un saraušanos, aizverot to sienā.

Tips & TricksDas pieņemot pareizus un atbilstošus darba materiālus un instrumentus, problēmas rodas tad, ja izlīdzināšanas sienu pie īpaši jūsu pacietību un rūpību. Plāno lēnu un vienmērīgu procedūru atpūtai fiziskajā stāvoklī.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru