Veidot

Granulējošo vielu nevar izlīdzināt.

Polistirola virsmas izlīdzināšanu un sacietēšanu nevar atdalīt. Tikai ar tīrīšanas un sadalīšanas šķidruma aģentu, kas veido gludu ādu pēc žāvēšanas, ir iespējams izlīdzināt. Atkarībā no izmantošanas vietas un paredzētās lietošanas pārklājumam ir jābūt specifiskām īpašībām.

Putu polistirola sastāvā ir pietūkušas granulas, kuras "nejauši" saskaras kopā. Ar mehānisko darbību, piemēram, remontu vai slīpēšanu, šīs izlases struktūras ir saplēstas. Tipiski drupatas ir izveidotas, atstājot aiz nelīdzenas un cratered virsmas.

Iespējamie izlīdzinošie līdzekļi

Parasti ir piemērotas visas bez šķīdinātājiem krāsas, kas veido slāni un vielas polistirola uzklāšanai. Tipiski pielietojamās masas ir akrils, sveķi, ūdens bāzes lakas, apmetums un ģipsis. Visrentablākā un dārga metropolēna krāsošanas metode ir stiklšķiedras pārklājums.

Stikla šķiedra ir vienīgais materiāls, kas ļauj veikt plašu mehānisko pēcapstrādi. Visiem pārējiem pārklājumiem, ja iespējams, ir jānodrošina vienmērīgums pēc darba metodes.

panākts ar layering gludumam

Ja pārklājums ir uzstādīts uz putuplasta, tai ir jāievēro virsmas izturīga un attīstīt gludumu ar dehidratāciju. Apstrādes ar diviem dažādiem viskozs maisījumu un tās pašas vielas rada vislabākos rezultātus:

pamatslānis ir jaukta viskozs pēc saimniecības un adhēzijas

  • pēc piemērošanas pirmā kārta, viela tiek izstiepts
  • atšķaidot ar ūdeni līdz 25 procentiem ir Finalisierungsmischung
  • krēms izskats un sevis plūstošo vielu lieto horizontāli
  • pieteikums līdzeklis jābūt sūkli veltņu izmanto
  • Kad polistirola ar apmetumu ir pārklāts, izlīdzināšanas var veikt arī ar modelēšanas virsmas samitrina ar ūdeni. Laba sūklis jums palīdzēs.

Padomi un triki Gan roņu un apmešana ar putuplasta, apsvērt saspīlējumu starp putuplasta un pārklājumu. Audu vai tīkli var samazināt plaisu rašanos.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru