Cementa apmetums gluda - tā tas notiek labi

cementa apmetums ir māksla pati par sevi, un ir iemācījušies. Īpaši izlīdzināšana ne vienmēr ir veiksmīga. Ko jums jāpievērš uzmanība un kādi speciālisti to padara par gludu apmetumu, lasiet šajā ziņā.

kaļķa cementa pareizi rīkoties

Izņemot mašīnas tīrīšanai, kā profesionāļi parasti piemēro to šodien, apmešana, ir darbs, kas prasa daudz prasmes. Tas nav viss, ka jautājumus šajā lietā piemērot apmetums pareizi (kas jau ir samērā viegli mašīnas tīrīšanai), bet arī, lai nogludinātu apmetums pēc pareizi (kas prasa daudz iemaņu un mašīna apmetuma).

Izlīdzinošais apmetums.

Visiem ģipša veidiem ir jābūt izlīdzinātam pēc lietošanas. Šādi padomi īpaši attiecas uz kaļķa cementa apmetumu, tīra kaļķa apmetumam un ģipša apmetumam jāapsver vēl dažas lietas.

Sienas kvalitāte

Izlīdzināšanas rezultāts arī ievērojami nosaka sienas kvalitāti. Šeit mēs nošķiram dažādus kvalitātes līmeņus - sākot ar Q1 līdz Q4. Q2 un Q3 ir kopēji standarti gludās virsmas apstrādei. Q4 ražo tikai pēc skaidra klienta pieprasījuma, Q1 parasti ir tikai starpsavienojums ģipša apstrādē.

iespējas izlīdzināšanas

lietojumi ir izlīdzināšanai vienmēr peld - izņemot Maschinenputz kur jūs atņemt ar ļoti lielu špakteļlāpstiņu ģipša viegli. Metinātājus var izmantot arī ar rokām, taču šeit ir jāuzmanās, jo apmetums būs nedaudz nevienmērīgs.

Fretting dēļi vienmēr tiek izmantoti mitrās, lai gludi notīrītu apmetumu. Alternatīva ir sūkļa dēļi. Filca režģis var tikt izmantots, lai vēlāk radītu ļoti lielu gludumu.

padomi izlīdzināšanas

  • pludiņi jātur slapjš lietošanas
  • laikā par visbiežāk ekrāna attēliem jābūt float 40 x 60 Izmantot
  • peld drīkst tikai bez jebkāda spiediena (svarīgs rezultāts!) Lietotas jābūt
  • apmetumu pirms saplacināt nedaudz pievilkt
  • sūkļu dēļi vislabāk ir izmantot tikai pāreju uz vecā apmetuma
  • Putz nekad berzēt tik ilgi, ka virskārtā nav saistviela ir klāt (tad SANDET ģipsis)
padomi un ieteikumi ļoti gludas, tad visgrūtākais darbs apmetumu ir Ļaujiet pareizo izlīdzināšanu vislabāk profesionāli.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru