Fundament płyty dla szopy

Powinieneś również umieścić małą ogrodową szopę w ogrodzie na odpowiednim fundamencie. W zależności od wielkości i konstrukcji szopy istnieją różne możliwości. Co jest najlepsze w tym, co i jak postępować krok po kroku, przeczytaj tutaj.

informacje tło Najprostszym sposobem, aby stworzyć fundament dla małego i lekkiego szopie na narzędzia, na płycie fundamentowej z płyt betonowych lub płyt chodnikowych powinno zostać ustanowione. Ta metoda jest również opłacalna i może być wykonana przez praktycznie każdego, nawet przez wykwalifikowanego majsterkowicza.

jest fundamentem mróz Bezpieczeństwo

Jedyną wadą tej płyty fundamentowej, że nie jest a priori przed mrozem. Aby to osiągnąć, należy dodatkowo wlać mroźny fartuch. Dla cięższych ładunków lub większych halach, ale zaleca się stosowanie fundamentów Gazy, ponieważ kostka brukowa może wykonywać tylko lekkie obciążenia. Instrukcje dotyczące tworzenia podstawy taśmy można znaleźć tutaj.

instrukcji krok-po-kroku do płyty fundamentowej z płyt betonowych

  • żwir
  • żwir
  • EV. Układanie piasek
  • betonowych
  • piasku Silver lub połączenie piasku materiału
  • do ciasta, dodatkowe słupki
  • gumy młotka
  • płyta wibracyjna
  • łopaty albo łopaty

najpierw mielona do wykopów

Środek Stwórz obszar, na którym twoja fundacja ma zostać stworzona, i oznacz go drewnianymi kołkami, między którymi przeciągasz strunę kamienia. Teraz możesz wykopać ziemię o głębokości około 35 cm. Na krawędzi dig na szerokości 30 cm, ściany lodu 80 cm głębokości od - co uniemożliwia późniejsze zamarzania podstawy.

2. gruzu i żwiru doprowadzić

Wlać już tylko w przybliżeniu 25 cm warstwę żwiru w wykopie, w ścianie lodowej odpowiednio większy, tak że żwiru o tym samym w ściance lodem i reszty pola. Następnie nałóż warstwę żwiru, którą ostrożnie zagniataj za pomocą płytki wibracyjnej. Dodatkowo można nałożyć warstwę piasku do układania o wysokości około 5 cm, co nieco ułatwia układanie płyt betonowych. Ta warstwa nie jest konieczna. Ver 3. Układanie desek

Teraz zaznacz linię wyrównania pierwszego rzędu desek za pomocą płyty i rozpocznij układanie desek. Szczegółowe instrukcje można znaleźć w sekcji Układanie betonowych płyt.

Po ułożeniu wszystkich paneli, należy kilka razy z powrotem połączyć stawy ze spoiwem lub srebrnym piaskiem. Możesz teraz natychmiast umieścić swoje narzędzie na fundamencie.

Tips & TricksDa one zwykle leżały betonowe bloki w przekroju klamra, można również stosować odpowiednie podkładki dystansowe z magazynu sprzętu, więc masz jeszcze szeroki Verlegfugen.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz