Grīdlīstes baltās kvalitāti vai vienkārši īpašības

Remodeling White grīdlīstes var būt diezgan acu ķērējs ļoti vieglās augsnēs. Tirdzniecībā ir ļoti dažādi materiāli un dizainparaugi. Uzziniet, ko tas viss ir, kur jūs to saņemat un kādas cenas jūs varat sagaidīt.

īsta koka, jo augstākās kvalitātes alternatīvu

masīvkoks, protams, vienmēr ir augstākās kvalitātes izvēle - tur ir iespēja, Koka varianti, kas ir gandrīz balts raksturs -, bet arī būt pieejams arī tad atbilstošu izskatu attiecīgā grīdas. Trūkums Tomēr daudz biežāk ir lakotas versijas, un ir arī daži vienkāršāki un tādējādi bieži vien lētāki alternatīvi materiāli no mazāk kvalitatīviem materiāliem. Ar reālu koku joprojām ir dažādi izcirtņi, kas parasti nav pieejami lētākām alternatīvām.

Iespējamie materiāli balto baseboards

MDF - tāpēc tas ir visizplatītākais alternatīva īsta koka

  • īsta koka baltā laka, joprojām ir ļoti augstas kvalitātes
  • plastmasa ir arī iespēja
  • Cenas

cena ir būtiska masīvkoka dabīgā koka kvalitāti, kur cenas bieži vien var mainās vairāk vai mazāk ievērojami. Lētākās versijas, kuras parasti saņemat veikalos no 2 līdz 3 EUR par metru. Tomēr piedāvājumos bieži vien ir norādīta vienības cena.

avotiem internetā

leisten.de.com specialitāti veikals baseboards un grīdlīstēm - ļoti plašs visās cenu kategorijās un stilu.

  • leistenwagner.de Uzņēmumam ir aptuveni kopš 1865. - sloksnes Wagner galvenokārt speciālists augstas kvalitātes masīvkoka strēmelēs.
  • leiste24.com Vēl viens īpašs tiešsaistes veikals ar ļoti dāsnu piedāvājumu un bieži vien visai pieņemamām cenām par kāju un grīdlīstes plāksnēm.
  • Kā ietaupīt izmaksas

Izšķirošais faktors cenai, protams, vienmēr ir kvalitāte, kuru vēlaties. Kopumā, bet arī labvēlīgas MDF sloksnes arī nodrošina pietiekami labu izskatu, ja jūs nevēlaties īpašus izcirtņus.

Plastmasa ir visvienkāršākā alternatīva un bieži lētākais. Turklāt, jums vienmēr vajadzētu apskatīt atlikušo krājumu un piedāvājumus, un, iespējams, pat meklēt piemērotus bārus eBay.

Padomi un trikiVisi grīdlīstes tagad var tikt fiksēti ar līmēšanu - ir īpašas līmvielas, kurām ir īpaši augsts līmjavas spēks.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru