Grīdlīstes apsildes caurulēm: prima vāks

renovācijas notiekošās daudzu veco ēku joprojām siltumapgādes caurules gar sienu - lai šie neizskatīgs caurules segšanai, ir īpašas grīdlīstes. Pat parastās platjoslas kanāli var būt piemēroti šim nolūkam. Kas šeit ir un kur to iegūt, izlasiet šeit.

grīdlīstes maģistrāli pret tubecovers

Privātajam sektoram parasti ir tā saucamās cauruļu apšuvums - grīdlīstes, kas tiek izgatavotas speciāli, lai segtu gar sienu pašreizējās apkures caurulēm.

teorija tādējādi var arī apgriezt sistēmas komerciālā sektora lietošanai, bet vizuāli atgādina lielo kabeļtelevīzijas kanāliem, un lielākā daļa ir pieejama tikai parasta balta. Interesants kombinācijas sistēma apsildes segumam un kabeļu uzlikšanai nāk no ražotāja Rehau AG.

No otras puses, privātajā sektorā jūs atradīsiet cauruļu oderējumu sistēmas gandrīz visiem standarta plastmasas dekori paneļiem. Bet tie parasti ir nedaudz dārgāki un dažos gadījumos mazliet vieglāk uzstādīt nekā parastās baseboards.

priekšrocības plastmasas grīdlīstes apsildes caurulēm

  • padarīt atklātas apkures caurules vienkārši neredzams
  • stabils tirdzniecības sistēmām, pat elektrības pieslēgums var uzstādīt
  • ne tikai kā aizsegu apkures caurulēm, kā arī kabeļu kanālu izmantoja

Cenas

sloksnēm, kas domāts privātā sektora bieži vien ir līdz EUR 8 par litru metru - komerciālās sistēmas šeit dažreiz ir ievērojami lētākas.

avotiem internetā

  • rehau.de Pazīstamais ražotājs piedāvā savu sistēmu gan segšanai apkures caurulēm un ievelkot kabeļus rūpniecības sektorā.
  • amazon.de Arī Amazones aparatūras veikalā ir daži piedāvājumi.
  • superleisten.de veikals cita pīpe apšuvuma sloksnes privātajā sektorā daudzās dizainu piedāvājumu.

Kā jūs varat ietaupīt izmaksas

Vienkāršākas tirdzniecības sistēmas nav tik jaukas, bet parasti ir lētākas un bieži vien ir ļoti stabilas. Ja jūs vēlaties, lai būtu vizuāli pievilcīgs risinājums, jums parasti ir jākļūst par dārgākām mājas cauruļu oderējumu sistēmām.

Padomi un triki Apskatiet konkrētus basebošu piegādātājus, ja tie arī nav aprīkoti ar cauruļu apšuvumu. Bieži vien jums ir arī pietiekami daudz dziļumu. Pretējā gadījumā jūs arī varēsit pāriet uz piemērotu koka paneļu, ja tas pati atradīsies.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru