Grīdlīstes flīzēm: sienu paziņojumus par flīžu grīdas

uzlabošanos flīžu grīdas parasti ir pamats flīzes - montētas vai citu grīdlīstes. Kāpēc jums vajadzētu izmantot flīžu kontaktligzdas, kur tās ir un ko viņi maksā, izlasiet šo ziņu.

siena izbeigšanu attiecībā uz flīžu grīdas

Ja flīzes ir noteikts, viņi parasti sēž tieši uz sienas - tā tehniski nav nepieciešams, lai flīžu bāzi.

Tas ir ieteicams, tomēr, ir likt vai nu bāzes flīzes, grīdlīste flīžu materiālu vai vismaz citu grīdlīste - piemēram, koka vai MDF - uzstādīt.

Pielikumu notiek tieši uz sienas, savienojums starp flīžu grīdu un grīdlīstes vienmēr ar elastīgu materiālu - piemēram silikona -, kas garumā.

iemesli flīžu sienām (vai citu grīdlīsti) grīdlīstes

  • Ja flīžu grīda novelk tiek saglabāts bez grīdlīstes iegūt sienu netīri
  • mēbeļu aptuveni 1-2 cm no sienas, caur kuru gaiss cirkulē pelējuma ir izvairīties
  • ir tad, kad putekļsūcēju un ģipša apakšējā sienas jomā laika gaitā ietekmē

cenas

cenas par flīžu sienām vienmēr balstās uz raksturu flīzēm - bet parasti jūs varat standarta augstumos cenām, sākot no apmēram 5 EUR apmēram 10 eiro par vienu metru ārā. Koka dēļu šķēres parasti ir nedaudz lētākas, bet vizuāli ne vienmēr ir patiešām jauka alternatīva.

avotiem internetā

  • kerana.de Flīze komersants ir - tāpat kā lielākā daļa - pat flīžu sienām un flīzes grīdlīstes programmā.
  • fliesendiscount.de Tiešsaistes mazumtirgotājs ir blakus lielam flīžu piedāvājumā arī atbilstošas ​​flīžu sienas piedāvājumu.
  • fliesen24.com Vēl flīzes tirgotājs internetā ar plašu programmu un atbilstošas ​​flīzes pjedestāliem

Tas var ietaupīt izmaksas

var izmantot arī parasto flīžu bārs MDF, ja tas atbilst vizuāli uz flīžu grīdas. Lai ietaupītu izmaksas, skaitītāju cena, kas ir nedaudz labvēlīgāki MDF plus ir nogurdinoša uzstādīšanu flīžu pamatnes.

Padomi un trikiLeida flīžu bāzi, kas vienmēr tiek iestatīta Bodenverfliesens gaitā. Tas ietaupa jums daudz dārgas pūles un papildu izmaksas. Tomēr tam ir jākoriģē darbs pie sienu apmetuma, lai tas darbotos.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru