Grīdlīstes un kabeļu kanāls: Two-in-One

Remodeling Ja jums ir nepieciešams grīdlīstes jau uz grīdas, bieži vien piedāvā uzstādīt to pašu kabeļu kanālu vietā. Tad kabeļus var viegli pārveidot arī telpās. Uzziniet, kur šeit varat iegūt šādus combo baseboards.

noderīgi ne tikai tirdzniecības nozarē

kabeļtelevīzijas kanāli kā sienas izbeigšanu ir diezgan izplatīta komerciālajā sektorā - parasti iet tur, dators uzstādīšanu vai īpašu strāvas kabelis. Priekšrocība ir tā, ka šie kabeļi ir viegli pieejama, var viegli noņemt un joprojām aizsargāti, un tie nav klupšanas briesmas.

Tas var būt jēgas arī mājās - vismaz dažās telpās. Un turklāt arī ne īpaši elegantu dizainparaugiem ir diezgan ievērojamas plastmasas sloksnēm, kas atbilst to pašu funkciju, un satur viegli pieejamā kanālu ko kabelis privātajā sektorā. Le Šajās sloksnēs var būt viens vai pat divi atsevišķi kabeļtelevīzijas kanāli. Daži no tiem ir pat tik stabila, ka pat var uzstādīt rozetes ārā līdzīgi kā tas ir zināms no komerciālā sektora šeit.

The plastmasas sloksnes kā jebkurš cits bar arī var pielīmē, skavām vai nodrošināti ar clips pret sienu.

priekšrocības plastmasas grīdlīstes ar integrētu kabeļu kanālam

vienkārša un izmaksu

  • kabeli var aprīkot viegli samulsis vai noņemt un paliks pieejami
  • To var iegādāties arī vairāki kabeļi ir noteikts vienlaicīgi
  • Cenas

cena šeit ir parastajos robežās parasto plastmasas sloksnes, parasti vairāk vai mazāk zem 3 EUR par metru. Bet ir arī profesionāla platformas kanālu sistēma, kas dažreiz var būt nedaudz dārgāka atkarībā no ražotāja.

avotiem internetā

leiste24.com speciālistam par visiem plauktiem - papildus parastajiem plastmasas profiliem, ir arī daži modeļi ar kabeļu kanālu.

  • Amazon.de Amazon datortehnikas veikals piedāvā plašu izvēli grīdlīstes ar kabeļtelevīzijas kanāliem un izmanto personas, kā arī profesionālai izmantošanai.
  • leisten.de.com Arī šajā tiešsaistes veikalā var atrast dažas bāri, kas var ierakstīt arī kabeļu un slēpt.
  • Lai ietaupītu izmaksas

Vispār, jūs varat izmantot vienu vai divus kabeļus ar ļoti pieticīgs kājeni ar kabeļu vadību. Tikai tad, ja jūs patiešām vēlaties pārvietot lielus iekārtām tādā grīdlīstes kanālu, arī dārgāku profesionālo sistēmas vērtīgi.

Padomi un triki. Pastāv īpaši modeļi, kuros var arī paslēpt apkures cauruļvadus. Vairumā gadījumu šīs sloksnes var viegli ievietot vienu vai divus papildu kabeļus.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru