Gāzes plīts - kā tas darbojas

Gāzes plīts nav grūti lietot. Vienīgi pieeja prasa dažus pieradījumus. Ko jūs arī jāņem vērā, gatavojot ēdienu, un kā pareizi lietot gāzes krāsni, šajā rakstā jūs uzzināsiet sīkāk.

Pareiza apgaismošana

Gāzes degli vispirms ir jāuzspiež gan deglis, gan krāsns. Modernām krāsnīm (un pat lielākajai daļai kempinga krāsniņu) ir pjezo aizdedze.

Pjezo aizdegšanās gadījumā dzirkste tiek radīta ar skrūvi, kas izstaro kristālu, aizdegojot gāzi. Viss, kas jums jādara, ir nospiest aizdedzes pogu. Alternatīvi to var arī elektriski aizdegties (izmantojot transformatoru). Atkal, tikai vienu pogu nospiest. Gāzes plīts ir nepieciešams, bet strāvas padevei.

Vienmēr turiet vadības ierīci nospiests

Liesas aizdegšanās ilgst aptuveni 5 sekundes, nevis nodzisīs. Šajā laikā jums ir jāsaglabā nospiestā poga, lai deglis būtu ieslēgts. Tas pats attiecas uz gāzes krāsni.

veido gāzes plīts Ja attiecīgā poga ir pagriezts uz nulles stāvoklī, krāsns, gāzes apgādes un no šī brīža. Lai atkal nodotu ekspluatācijā, tas ir jāatslēdz. Darbības laikā jums patiešām nevajag uzzināt vairāk.

Ēdiena gatavošana ar gāzes plīti

Gāzes plīts rada ļoti augstas temperatūras. Nepamatots tas notiek ātri, ka kaut kas sadedzina pot. Tādēļ ir ieteicams atstāt liesmu maksimālā jaudā tikai neilgu laiku un pēc tam pārslēgties atpakaļ.

Gāzes krāsnis reaģē - atšķirībā no elektriskās plītis - nekavējoties, kad mainās temperatūra. Ja jūs samazināt jaudu, siltums ir uzreiz zemāks. Tas arī ļauj pagatavot "tieši līdz punktam", tādēļ it īpaši profesionālas virtuves gatavo gandrīz tikai uz gāzi.

tukšās kannas nekad nedrīkst būt "atkausētas" uz gāzes plīts. Tā kā siltums poda puse ir vislielākais, jums vienmēr būtu jāpārliecinās, ka sabojāt rokturus ar pārmērīgu karstumu. Kausi var būt karstāki arī pie rokturiem, nekā tas ir, gatavojot elektrisko laukumu. Jums vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību iespējamai pilošai taukai - tas var īpaši viegli un ātri aizdegties atklātā, ļoti karstā liesmā.

Tips & vīrietis TricksWorauf cepšanas ar gāzes plīti, ir jāpievērš īpaša uzmanība, un tāpat cepšanas vislabāko palīdzību jūs varat izlasīt mūsu attiecīgajā speciālajā iemaksas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru