Dach stłumiony dach - proste i piękne w tym samym budynku

czas dach kurnika jest dla właścicieli domów, którzy lubią proste, idealne pokrycie dachowe. Żaden inny kształt dachu nie jest tak łatwy do zbudowania, jak kształt dachu. Co należy wziąć pod uwagę przy konstruowaniu dachu wielopiętrowego?

Nowoczesna architektura i stłumiony

dach Dzięki nowoczesnej architektury jasny, stłumiony dach staje się coraz bardziej popularne. Konstrukcja sprawia również, że mniej błędów w dachu niż w innych kształtach dachu. P Dach wielospadowy jest wszechstronny i może być zagospodarowany w zależności od konstrukcji. Ponadto, pent dach nie powinien być zaprojektowany zbyt stromo, ale raczej płaski w zależności od rodzaju sadzenia.

Jeśli stłumiony dach jest skierowany w stronę słońca, może on być stosowany bardzo korzystna dla wytwarzania energii słonecznej. Dzięki temu dach może pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu w sprzyjających warunkach.

Zapisz budynek z dachem przelanej

Konstrukcja panelu dachowego ma być realizowany znacznie tańsze od pochyłej powierzchni dachu, niż z dwuspadowym dachem lub dachem, na przykład.

Drenaż dachowy jest również łatwiejszy do zbudowania na dachu wielopłaszczyznowym. Jest to tylko rynna, a zatem tylko odpływ. Zrównoważone wykorzystanie deszczówki

Kto chce wykorzystać deszczówkę jest również na dolnej stronie z dachem szopy, ponieważ całkowita ilość wody łączą się w jednym miejscu, bez długich objazdów do kanalizacji na terenie obiektu muszą być zachowane.

Tips & Tricks Kiedy na placu budowy jest w ogóle możliwe, należy wyrównać dużą otwartą stronę domu na południowym zachodzie. Tutaj można również zbudować piękny balkon na całej szerokości domu, który służy również jako dach patio.

Powierzchnia dachu powinna wskazywać północ lub północny wschód. Oszczędza to dużo energii na ogrzewanie przez lata.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz