Indukcijas plīts svilpes - kāpēc tas ir?

Indukcijas plīts nestrādā diezgan klusi. Bet nozīme sēkšana indukcijas plīts, un to, kas izraisa to, jūs varat uzzināt šajā amatā. Ko jūs varat darīt, lai to izslēgtu.

Normal trokšņus indukcijas laikā plīts

  • blāva visdažādākie nelielas kolibri
  • pops

Šie trokšņi ir pilnīgi normāli darbībā indukcijas plīti. Viņi kļūst skaļāk, jo augstāks tiek izvēlēts gatavošanas līmenis. Pie zema gatavošanas līmenī skaņas uz cilvēka auss, tomēr (Pets uzklausīt viņus, tomēr, jau, un reizēm magnētisko impulsu, kas viņiem bieži vien ir ļoti nepatīkama un traucējošs troksnis), ir grūti pamanāmas.

iemesls trokšņa

Parastā radīto troksni darbības indukcijas plīts. Ēkas up magnētiskais lauks ar siltumu pot ģenerēts, apstrādātas individuālie apgabali pot apakšpusē pie molekulārā līmenī vibrēt. Augstas frekvences vibrācijas notikt tiek veikti, izmantojot metāla pot apakšā, tad skaņu.

skaņas atšķirības

Pastāv arī atšķirības attiecībā uz plīts kvalitāti un pannas kvalitāti. Jo augstāks ir divi, jo zemāks troksnis parasti samazinās. Pēc tam tos parasti dzird tikai augstākajā gatavošanas līmenī.

whistling whistling nav daļa no parastās trokšņi indukcijas plīts virsmu. Jūs var izraisīt:

  • ir tukšs katls uz plīts
  • pods apakšā nav pilnīgi plakana (reti)
  • pot bāze sastāv no vairākiem slāņiem materiāla ar dažādām īpašībām

likvidēšanu whistling

Vissvarīgākais pasākums ir, podi vienmēr ar kaut ko aizpildiet, ieliekot tos uz krāsns. Arī samazinot siltuma iestatījumu var veikt trokšņi ir klusāka un liek tās izzūd.

podi dažādu materiālu grīdas platību, var izmantot, bet jums nevajadzētu izmantot divus šādus podus uz blakus esošām virsmām.

Tips & triki Vienmēr Paskaties uz augstāko iespējamo kvalitātes katlā, vienmēr tīras un sausas augsnes un ka panna bāzes ir pilnīgi plakana visiem laikiem.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru