Cik daudz ir pabeigta cietā māja?

Viens no svarīgākajiem ēkas celtniecības aspektiem ir izmaksas - galu galā ieguldījums ir milzīgs. Šajā rakstā mēs izmantosim izlases projektu, lai izskaidrotu, cik dārga ir pabeigta cieta māja un kā jūs varat samazināt izmaksas.

Kas ir pabeigta cieta māja?

Mūsu paraugs projektu

Lai ilustrētu, lai jūs varētu aprēķināt cietumsargs cieta māja kā reāli iespējams, mēs esam izvēlējušies šādu projektu: ģimenes vēlas būvēt divu ģimeņu māju ar House platību 140 kvadrātmetri un pagrabu, tiesības Īpašums sastāv kopumā 500 kvadrātmetru. Tā kā īpašums jau ir pilnībā attīstīts, tāpēc tas ir savienots ar visām infrastruktūras līnijām, tāpēc nav nekādu izmaksu.

aprēķins parauga projekta

izmaksu pārskatscenu
1. Plot 500 kv.m45000 EUR
otro divu ģimenes māja ar platību 140 kvadrātmetri180000 EUR
trešo pagraba iesk. Izrakumi40000 EUR
ceturto dizains dārzu ar terasi15000 EUR
(uc notārs, celtniecības atļauja)10000 EUR
kopumā290000 EUR

Ja jūs veikt piektais formalitātes to pašu projektu kā attīstības māju, jūs varētu atskaitīt par 60000 eiro, kas atbilst pavisam 230000 eiro no cenu cieto mājā.

Kur jūs varat ietaupīt izmaksas?

Pat ar pabeigtu māju jūs varat ietaupīt izmaksas, izmantojot mērķtiecīgu kontrolsarakstu. Šīs mērķis ir tāds, ka neveicat nevajadzīgu būvniecību: vai man tiešām ir nepieciešams pagrabs? Vai tai jābūt garāžai vai arī pietiekami daudz carport?

Bijusī jautājums būtu celta ietaupījumu 40000 eiro mūsu piemērā: Tas nav nepieciešams, lai izveidotu tikai ēku aprīkojuma un daži "sīkumi", pagrabu par cenu vidēji transportlīdzekli. Tikpat labi ir atsevišķa virszemes uzglabāšanas telpa.

Arī zemes platība palielina izmaksas, ja tā pārsniedz jūsu vajadzības. Ja mēs pieminētu paraugu ar 600, nevis 500 kvadrātmetru, tas būtu bijis par aptuveni 10 000 eiro dārgāks. Daži "ietaupījumi" tiek veikti, rūpīgi izpētot situāciju. Un vissvarīgāk, uzmanīgi izlasiet visus līgumus, lai novērstu nepatīkamus pārsteigumus.

Tips & TricksDraw uz, lai palīdzētu ar celtniecības līgumu eksperts, piemēram, notārs. Daudzi pārdevēji izmanto nepareizu frāžu, lai jūs maldinātu. Pēc līguma parakstīšanas rūgtās vilšanās var rasties gan izmaksu, gan plānošanas ziņā.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru