Ile kosztuje dom w zabudowie szeregowej?

Podczas budowy lub zakupu domu w zabudowie szeregowej ważna dla większości osób jest cena. Ten artykuł zawiera przegląd średniego kosztu domu w zabudowie szeregowej i przykład oszczędzania kosztów.

Wiele koszty bezpośrednie przykładowy projekt

Poniżej obliczyć całkowity koszt przykładowego domu szeregowym, że o powierzchni 80 metrów kwadratowych oraz o powierzchni 400 metrów kwadratowych, pięć domów. Jest zbudowany w masywnej konstrukcji. Oczywiście ceny te mogą się znacznie różnić w zależności od ceny i regionu.

koszt przegląd cena
pierwsza działka 900 mkw
70.000 EUR 2 powłoki, powierzchnia 400 mkw 420.000 EUR
3. Wnętrze 150.000 EUR 4. Dach
70.000 EUR 5. Wyposażenie zewnętrzne (tarasy, płyty chodnikowe, itp)40.000 EUR
6. Organizacja (planowanie, zatwierdzenie, notariusz itp.)25.000 EUR
7. Różne30 000 EUR
Razem805 000 EUR

Jak można zaoszczędzić pieniądze?

Dobre planowanie, które powoduje jak najmniejszych zmian, może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Więc lepiej zainwestować więcej w planowanie, zamiast ponosić później wysokie koszty. Powinieneś także ustawić stałą kwotę podczas planowania, której nie przekraczasz. Pomaga to zwrócić uwagę na rzekomo niewielkich dodatkowych kosztach, aby nie uzyskać zbyt drogich cen.

Tips & TricksConsult nie tylko w pobliżu, ale także w odległych masywnych i prefabrykowanych firmach domów na ceny i sprzęt do domów w zabudowie szeregowej. Masz największy wybór dostawców i możesz lepiej porównać koszty.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz