Cik daudz ir dabiskā akmens siena?

Dabīgās akmens sienas ir dabiskuma un vērtības saglabāšanas simbols. Mūsu aprēķina piemērs palīdzēs jums pareizi aprēķināt dabiskā akmens sienas izmaksas.

akmens sienu veidi kopainas

akmens sienas ir būvētas četrās dažādās pamata dizainu:

 • Kā Anlehnmauer nogāzē vai izvirzīti gultas uc sausā gulēšanas
 • kā Anlehnmauer nogāzē vai paaugstināta gultas utt fiksēts aizklāšanas
 • kā brīvi stāvošā sienas ar Tomēr cietā sienu vai
 • Korpusu siena sausā ieklāšana

Pēdējais ir statisks bažas, un to var izmantot tikai pēc zemām akmens sienām, saskaroties ar augstu materiāla svara. Dabīgajām akmens sienām sausajā novietnē ir priekšrocība, ka tos var padarīt īpaši dabiskus ar integrētiem stādījumiem. No otras puses, cietās stiegras dabisko akmeņu sienas nodrošina augstu stabilitātes līmeni un ar atbilstošu konstrukciju nodrošina efektīvu aizsardzību pret augsnes slīdēšanu.

Izmaksu aprēķins, izmantojot piemēru

Lielākais izmaksu faktors ir dabiskie akmeņi. Bet arī šeit pastāv atšķirības. Protams, laukakmeņi ir dārgāki nekā karjeru akmeņi, un kalnu tips nosaka cenu. bezmaksas stāv siena ar izcirsts dabiskā akmens kaļķakmens, vidējais malu izmēri 10x10x25cm, un vienu metru augstuma sienas kalpo kā

aprēķina piemērs. Piecu metru garumā sienas virsma ir 2x5qm = 10sqm.

Izmaksas pārskats:

 • 10 kvadrātmetri izcirsts kaļķakmens = 950.00 €
 • aizpildījums rupjas grants 1,5 kubikmetru = 60.00 €
 • Saliekamā betona 2,5 kubikmetru = 175.00 €
 • materiālu transporta fiksētu likmi = 150,00 €
 • ekskavatoru noma 1 diena = 100,00 €
 • ekskavatori īrēt vienu dienu alternatīvi mašīnu operatoru = 320,00 €

rezultāts:

 • iekšējā darbībā maksā šādu sienu piecu metru garumā: aptuveni € 1,450.00
 • In pašu spēkiem, bet ar iekārtu operatori: aptuveni € 1,670.00

Dabiski neapstrādāti un izšūti dabiskie akmeņi ir ne tikai dabiskā akmens tirdzniecībā, bet arī tieši no karjera. Tomēr to aprēķina nevis kvadrātmetros, bet tonnās. Lai būtu drošs, ne pārāk daudz vai pārāk maz, lai nopirktu vēlaties (divi transports izraisīt divreiz transporta izmaksas), jums vajadzētu pārvērst laukumu tonnām.

Link padomi

 1. Forums Sarunas par izmaksu aprēķināšanas
 2. instrukcijas ēku akmens sienas
 3. bildes būvniecības akmens sienu
 4. vēstures informāciju par dabīgā akmens sienas

Lai aprēķinātu laukumu tonnām līdz (piemērs)

 • In Piemēram, vidējais malu izmēri izcirsts kaļķakmens bija 10x10x25cm.
 • Ja sienas augstums ir 1 m, nepieciešams 4 × 10 = 40 akmeņi uz kvadrātmetru.
 • Sienas garums ir 5m, tāpēc 5 × 40 = 200 akmeņi.
 • Tā kā jums ir divas redzamas virsmas atsevišķā sienā, jums ir jāuzskaita divas reizes. Jums kopumā ir 400 akmeņi.
 • Nosver vidējā lieluma akmeni un palielina šo svaru par 400, un jūs saņemat kopējo svaru kilogramos, dalot ar 1000 tonnām.

Attiecībā uz neapstrādātiem akmeņiem aprēķins ir vienāds, bet ar vidēja izmēra akmeni.

specializētā kompānija vai pašu ieguldījums?

Šī dabiskā akmens sienas konstrukcija ir saistīta ar lielu piepūli un zināšanas no mūra nozares. Kļūdas, īpaši ar nesaistošu apvienotu kompensāciju, noved pie slikta rezultāta ar ievērojamiem ieguldījumiem.

Dārzu un ainavu uzņēmumi

Ja jūs pats nevarat veikt šo darbu, varat arī pieņemt darbā speciālistu. Šī iemesla dēļ kontaktpersonas ir galvenokārt dārzkopības un ainavu labiekārtošanas uzņēmumi. Bet arī daži ceļu būves uzņēmumi ir atvēruši šo uzdevumu jomu. Ein Get padomus no apkārtnes

Protams, dzeltenās lapas ir piemēroti, lai atrastu šādu uzņēmumu tuvumā. Tomēr, ja skatāties uz dabiskajām akmens sienām savā apkārtnē vai tuvāk, tas ir labāk. Šeit ir daudz ieteikumu par ieteicamajiem uzņēmumiem. Iegūstiet no šiem uzņēmumiem apmēram trīs piedāvājumus, un jūs atradīsiet savu iecienīto speciālistu uzņēmumu, kurš priecāsies par jūsu pasūtījumu. Pamatojoties uz iepriekšējo aprēķinu piemēru, kopējās izmaksas ir aptuveni EUR 2700,00.

Kā ietaupīt izmaksas

Tāpat kā visur, DIY veikali ne vienmēr ir lētākais piegādātāji.

tieši no karjera

Ja vēlaties sasniegt ietaupījumus, ka jūs varat sazināties tieši karjera operācijas vai iegūtu lietotu bazalts bruģējumu ceļu būvniecības darbību. Šeit jūs nesaņemsiet savu akmens materiālu, lai gan galvenokārt rūpīgi sakārtoti, bet ar izveicīgs apstrādi ar optiski interesantu locītavu nobīdi, lai sasniegtu tikpat augstas kvalitātes rezultātus.

Lēti rock veidi

izvēle akmens nosaka cenu. Granīts ir dārgāks nekā kvarcīts, un kažokāda ir dārgāka nekā karjeru akmeņi. Tomēr no visiem šiem materiāliem var uzbūvēt veiksmīgas dabiskās akmens sienas.

Ko jums vajadzētu apsvērt, veidojot

Svarīgākais noteikti ir noteikums, ka dabīgā akmens sienas pieprasīt no augstuma divu metru statisks aprēķinu un plānošanas atļauju. Visos citos aspektos noteikumi, kas valsts būvnoteikumiem federālās regulē atšķirīgi. Jo īpaši attiecībā uz attālumu no kaimiņiem vienmēr lētāk ir lūgt celtniecības biroju.

Secinājums:

Dabīgā akmens siena jebkurā gadījumā ir vērts iegādāties. Tas var nošķirt, atbalstīt, iekļauties stādīšanas procesā vai dominēt kā ciets mūris. Tas vienmēr ir izmaksu ziņā intensīvs, bet ilgtermiņa saprātīgs ieguldījums.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru