Cik maksā dormer?

dormers ir lielisks veids, lai nestu gaismu un gaisu mansardu. Lai gan tie ir nedaudz zemāks gadījumu, salīdzinot ar jumta logiem, bet nodrošina daudzos gadījumos patīkamu papildus telpu kādreizējā bēniņos. Lasiet par jumta durtiņu izmaksām.

Piemērs

Sīkāka informācija atrodama mūsu pakalpojumu aprakstā. Tas ir tikai

Paziņojums

piezīmi uzskaitīta cenu, piemēram, ar mansarda logs ir perfekts piemērs. Pat līdzīgos apstākļos mansarda logs var skaidri maksāt vairāk vai mazāk, pat mūsu izlases tipi var izraisīt cenu atšķirības līdz 1000 eiro atkarībā no eksportējošiem uzņēmumiem.

Vispārējie dormers mūsdienās ir uzstādīti parasti kā saliekamais dormers dažādās formās. Atkarībā no formas mansarda ne tikai gaismu, bet arī cena ir ļoti atšķirīga. Ir arī daudz iemiesojumos atšķirības detalizēti:

pamatkritēriji mansarda

saliekamā dormers vai mansarda konstrukciju

Bez vasarnīcas dormers individuāli plānotās dormers var arī uzstādīti, protams. Tomēr tas rada daudz pūļu, plānojot (individuālus plānus būvatļauju) un būvniecību. Šāda īpaša mansarda izmaksas bieži vien var atrasties pie reizes, trīs reizes pārsniedzot cenu rūpnieciski ražots mansarda.

Īpašas konstrukcijas

Uz jumta ir arī daudz iespēju izmantot ļoti īpašas konstrukcijas. Tie ir šādi:

 • Mansarda
 • tā saukto daudzstāvu mansarda

izpilda lucarnes Šeit bieži jau plāno šāds projekts ir ļoti sarežģīts un dārgs (parasti dizaineri obligāti).

Gaube veido saliekamās dormers tiek piedāvāti dažādos veidos. Visbiežāk ir:

 • velciet dormers
 • trijstūris dormers sikspārņu dormers (liektās dormers)

The mansarda formu lugas (tas pats izmērs) nozīmīga loma cenu. Lai padarītu nedaudz precīzāk, mēs varam durchrechnen kā mūsu modelis Gaube dažādu mansarda formas ar tādiem pašiem izmēriem (un īstenošanas detaļas):

mansarda formacena
Mūsu modelis Gaube (izlietas mansarda)3298 EUR
trijstūris mansarda3760 EUR
nūja mansarda5211 EUR
plakano jumtu mansarda2870 EUR
seglu mansarda3652 EUR
segments mansarda3788 EUR
tonnas mansarda4162 EUR
hipped mansarda3924 EUR
trapecveida mansarda3822 EUR

cenas ir tikai aptuvens mērķa cenu indikators, kā arī mūsu paradigmas. Jūs varat atkarībā no pakalpojumu sniedzēja, kas atsevišķos gadījumos pat par 1200 eiro, kas ir atšķirīgi (pat ar līdzīgu dizainu). Tabulā ir skaidri redzamas atšķirīgās formas. (Cenas ir neto cenas)
Ņemiet vērā arī to, ka ne katrs mansarda formas var lietot ar jebkuru jumta slīpumu vai jebkuru jumta konstrukcijas.

Gaubenmaß Gaube izmēri ir svarīga loma attiecībā uz cenu, mansarda augstums bieži svarīgāka nekā cena, par mansarda platumu.

nojume mansarda nojume mansardaizlietas mansarda izlietas mansarda
1,25 m 1,25 m 1,25 m augstu
2 m 1,5 m platu2 m plata 3 m plata
2 m plata ca .3400 LVL 4600 LVL 6400 EUR

aptuveni 7300 eiro mūsu piemēram, (parasto) nojume mansarda logs var redzēt ietekmi dažāda platuma un garuma mansarda uz cenu. Izšķirošās par Gaubenmaß praksē, bet tad vienmēr vēlamo gaismas un telpas ietaupījumu.

jumta slīpums ar mansarda

mansarda logs pats par sevi var būt atšķirīgs jumta slīpumu. Apakšējās jumta piķi dormerī parasti nenoved pie cenu atšķirībām. Dažreiz tikai vienvietīgas mansarda formas ir iespējama dažu vēlamo tieksmēm, kas pēc tam var būt dārgākas dažos gadījumos.

Pamata kritēriji īstenošanas detaļām

logs mansarda

ir arī jāapsver dažādu veidu logus, kas tiek izmantoti dormers:

 • U-vērtību loga
 • loga formas
 • režģis rāmis, apturēšana rāmis

iespējams izmantot vai nu jumta logi, vai vertikālas logus (atkarībā no tā, Dormera modelis). Pastāv arī skaidra cenu atšķirība. Patiešām gatavoti logi parasti ir dārgāki nekā logi ar piestiprināšanas spārniem.

aptver malas un gala virsmā

mansarda puse (mansarda vaiga), var būt no stikla. Parasti tas ir sastopams saliekamās saliekamās istabās, bet reti. Parasti pieres un vaigi tiek izgatavoti ar titāna cinku dažādos biezumos.

aizklāts mansarda

The mansarda būtu apmierināti ar savu jumta ar tām pašām flīzēm, kā arī pārējo jumta. Attiecīgi, dīpera seguma izmaksas var atšķirties atkarībā no esošās jumta seguma. tikai plakanā jumta mansarda (reti izmanto) ir plakana jumta hidroizolācija lietotu, kas ir nedaudz lētāk kā parasti. Savienojums ar jumta jādara pareizi (fileja blīvējums), tā, ka tiek nodrošināta ūdens plūsma. Tas var izraisīt augstākas izmaksas konkrētā gadījumā un tādējādi augstāku cenu, uzstādot dormeru.


izmaksas, iespējams, papildus nepieciešams darbs

augstākās siltumizolāciju ar mansarda

Ja izolācija interjera apdari, ir jāveic augstāku kvalitāti, kā rezultātā augstāku kopējo cenu. Vajadzības gadījumā ar augstāku izolācijas biezumu ir nepieciešami papildu regulēšanas darbi interjerā.

uzstādīšana nolūka slēģi un saules aizsardzības

As ar jumta logiem arī var tikt uzstādīts pēc mansarda slēģi vai speciālu sauļošanās. Veicot montāžu, bieži vien ir vajadzīgi īpaši pasākumi (atkarībā no izvēlētā loga un pieejamiem piederumiem).

papildu hidroizolācijas jumta termināla

No mansarda savienojuma jumts jāspēj nodrošināt drošu ūdens aizplūšanu. Atkarībā no apstākļiem uz vietas, var būt nepieciešams papildu darbs.

Verbilligende faktori

 • vienkāršākas logi, plastmasas logi
 • samazināt logu (viens logs, nevis 2 vai 3 logiem)
 • neesamību muntin bāri
 • izvēloties labvēlīgas mansarda forma

izmaksu palielināšanu faktori

 • alumīnija logu
 • koka logus
 • echtversprosste logs
 • logs ar īpašas funkcijas
 • papildu daļām, piemēram, slēģi uc
 • jumti ārpus jumta slīpums
 • jumtiem ar augstas kvalitātes pārklājumi (jāturpina uz mansarda)

taupīšanas iespējas, izmantojot DIY vai personīgo ieguldījumu

uzstādīšanu ar mansarda var tikai veikt specializētu uzņēmumu (jumta). Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka jumts joprojām ir stingrs, un nav problēmu ar slodzi. Arī nākamajā interjera dizainā jums vajadzētu atturēties no paša darba, jo ir nepieciešama augsta līmeņa pieredze. Par kļūdām jomā siltumizolācijas vai ar ne precīzu uzstādīšanu un pieslēgšanu par tvaika barjeru smagu kaitējumu bēniņos var apdraudēt.

veicināšana atsevišķos gadījumos var būt iespējams akcijas, it īpaši, ja vairāk enerģijas taupīšanas pasākumiem vai enerģijas taupīšanas bēniņu paplašināšana tiek veikta pie mansarda uzstādīšanu. Plašāku informāciju par iespējamo finansējumu var atrast mūsu vispārējā finansējuma pārskatā.

Padomi un triki Jūs salīdzināt katrā gadījumā rūpīgi cenas dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, pirms jūs izvēlēties mansarda modeli un pakalpojumu sniedzēja. Pārliecinieties, kad cenu salīdzinājumu, bet joprojām ciešu uzmanību, kas darbojas, ir iekļauti, un kuru pakalpojumus jūs varētu būt jāmaksā atsevišķi. Tāpat ņemiet vērā, ka jums ir vienmēr jāsaņem būvatļauju uzstādīšanu mansarda logu, jo tas ir nozīmīgs izmaiņas jumta no mājas!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru