Cik ir izolētas mājas sagraušana?

Ja vienas ģimenes mājas stāvoklis ir tāds, ka renovācija vairs nevar palīdzēt, tā ir jānojauc. Šajā rakstā jūs uzzināsiet par faktoriem, kas ir atkarīgi no nojaukšanas izmaksām, un parauga izmaksu tāmi, kas atklāj attiecīgās izmaksas.

Bieži renovācija

izmaksu faktori nojaukšanas laikā

Izšķirošs faktors, protams, spēlē lielums mājas atkarīga darbu un pūles palīdz; Savrupmājas parasti šeit ir priekšrocības. Vietējiem notikumiem ir arī liela nozīme: tā ir priekšrocība, ja māja ir viegli pieejama no visām pusēm; Nepilngadīgie, nepieciešamie piesardzības pasākumi radīs papildu izmaksas.

Papildu izmaksas rada arī visi nepieciešamie drošības pasākumi, piemēram, ja māja atrodas tieši uz publiskā ceļa. Tas attiecas arī uz cieši blakus esošām ēkām, kurām nepieciešama visaptveroša aizsardzība pret nojaukšanu. Arī saturs mājas spēlē lomu: ir par bīstamo atkritumu vai citu bīstamu vielu vai vielu mājā, nojaukšanu uzņēmumam ir jārīkojas atsevišķi.

Pagrabs rada papildu izmaksas, jo zemes ieguves process nav tik vienkārši, kā virs zemes. Tātad jūs interesē jaunā ēkā, tāpēc jums vajadzētu pieprasīt apliecinājumu sablīvēšanos, ir apstiprinājusi pienācīgu nojaukšanu pagrabā un pēc tam papildināšanai. Protams, papildus galvenajām izmaksām, citas izmaksas, piemēram, par.

Aprēķina piemērs

Piemērs ir vienģimenes māja ar 130 kvadrātmetru dzīvojamo platību, kurā labiekārtošanas nosacījumi ir labvēlīgi; nav šķēršļu.

izmaksu pārskats
cena 1. Plānošana nojaukšanas
800.00 EUR 2. Sagatavošanas darbi
3,000.00 EUR 3. nojaukšanas
12,000.00 EUR 4. nojaukšanas pagrabā, kompresijas5000.00 EUR
5th apglabāšana1500.00 EUR
kopējais 22,300.00 EUR
Tips & triki Apziniet pilnīgi dažādos demontāžas uzņēmumiem par cenu un ir piedāvājums jūsu savrupmājā radītu. Iepriekšminētais aprēķins parāda iespējamo vidējo cenu, un ar pārmērīgu cenu nojaukšanas uzņēmumiem mūsu piemērs varētu viegli maksāt 30 000 eiro.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru