Cik izturīgas ir saliekamās mājas?

Kad jūs veidojat māju, tas parasti ir pirkums uz mūžu. Tāpēc bieži rodas jautājums: veidot "normālu" māju mūžībai vai lētu saliekamo māju? Mēs parādīsim, cik labi kvalitāti var apvienot ar saliekamām mājām un kāda ilgmūžība var sasniegt šo būvniecības metodi. Fert Vai saliekamās mājās patiešām ir īsāks dzīves ilgums?

Tuvāk apskatīt iespējamā dizains nav izskaidrojama "mazvērtības" saliekamo māju: Par stabilu koka karkasa konstrukcijas, sienām, griestiem un visu izolācijas materiālu ir pievienoti. Ar stabilu ārsienu ieskauj, šis dizains ir ne tikai stabils, bet ar labu meistarību un uzstādīšanu arī ir ļoti izturīgs.

Kas par kvalitāti?

Lai sasniegtu ilgmūžību, protams, kvalitātei jābūt pareizai. Tas var būt vēl labāk saliekamās ēkas nekā Concrete: Ar rūpnīcas ražošanas darbojas gandrīz pilnīgi kontrolē, savukārt pastāvīgā ekspozīcija laika var sabojāt būvlaukumā un Materialqualiät.

Tā kā montāža būvlaukumā notiek tikai dažas dienas, materiāls praktiski neietekmē ietekmi uz vidi, līdz tas nav gatavs. Ir arī stingras vadlīnijas attiecībā uz materiālu un būvniecību. Tos nosaka un kontrolē ne tikai pats ražotājs, bet arī tādas asociācijas kā GDF (Gütegemeinschaft Deutscher Fertigbau).

Kā redzat, saliekamo māju rūpnieciskais dizains un uzņēmumu un apvienību sadarbība uzlabo jūsu mājas kvalitāti un pat kvalitatīvāki par kvalitatīvām ēkām.

Un tālākpārdošanas vērtība?

Viena no lielākajām saliekamo māju problēmām ir nepamatota zemāka tālākpārdošanas vērtība salīdzinājumā ar cietajām mājām. Tātad jūs saņemsiet vidēji desmit procentiem mazāk naudas pēc 40 gadiem. Bet kāpēc tas ir? Iespējams, ka šie pieņēmumi balstās uz mazāku ilgmūžību 1960. un 70. gadu politikā, kad šīs atlaides joprojām bija pamatotas.

Turklāt mūsdienu saliekamo konstrukciju atbalsta tikpat daudz "pastiprinājumu" kā betons vai ķieģeļi, kas ir diezgan tuvu cieto konstrukciju. Tas pastiprina zemas tālākpārdošanas vērtības absurdu.

Bottom line, tas ir viens no lielākajiem trūkumiem no saliekamās mājas. Pārvietojot, piemēram, profesionālu iemeslu dēļ, jūs saskaras masveida māju labāk, jo: No "mājas mūžības" reputācija dos jums dažus tūkstošus eiro vairāk šajā lietā.

Padomi un triki Ja plānojat pārvietot, iznomājiet savu veco koka māju. Tā vietā, lai dzīvotu ar tees, jūs izveidojat tik drošu ienākumu avotu.

Pārskats

Šajā sadaļā sniegts pārskats par visiem ilgmūžības aspektiem saliekamās mājās.

Stabila un labi izstrādāta saliekamās mājas konstrukcija nodrošina ilgmūžību.

  • rūpnieciskā ražošana un ātrā konstrukcija nodrošina esošo kvalitāti; sastāvdaļas nav pakļautas laika apstākļiem.
  • Tikai nepamatota zemāka tālākpārdošanas vērtība izrādās neizdevīgā situācijā saliekamā būvniecībā.
  • Pretēji izplatītajai pārliecībai, saliekamās mājas tādējādi piedāvā augsta līmeņa ilgmūžību un kvalitāti. Abi ir atšķirīgi atkarībā no pakalpojuma sniedzēja: sniedziet informāciju par attiecīgo saliekamo mājas ražotāju, pretējā gadījumā jūsu mājas sapnis var kļūt par murgu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru