Zrobić czyszczenie sam dach - tak najlepiej budować przed

Jeśli chcesz oczyścić swój dach samemu, trzeba zwykle niedużo - czystsze wysokiego ciśnienia jest zazwyczaj wystarczające. Na co powinieneś zwrócić uwagę podczas czyszczenia siebie i jak najlepiej postępować, dowiesz się tutaj.

Niektóre dachy nie można czyścić

wysokociśnieniowego zabronione przez prawo jest stosowanie środków czyszczących wysokociśnieniowych dla wszystkich dachów, które mają powłokę zawierającą azbest. W takim przypadku należy wyczyścić dach za pomocą wiadra i szczotki, jeśli to konieczne.

Zwróć uwagę na bezpieczeństwo

Pod żadnym pozorem nie należy zapuszczać się na dach, jeśli nie jesteś wolny od zawrotów głowy lub nie masz absolutnej pewności siebie. Nawet jeśli nie masz pojęcia o bezpiecznikach, lepiej nie ruszać się z miejsca i pozostawić pracę profesjonalistom.

Rusztowanie musi być również zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Co do przyczyn czyszczenia dachu, a co nie jest

  • czyszczenie nie wpływa na szczelność lub funkcję czyszczenia dachu
  • nie może naprawić szkody UV dachówek (blaknięcie), nawet
  • ze specjalnych detergentów do czyszczenia sam nie jest skuteczna ochrona przed wykonane wpływy środowiskowe i czyszczenie sam

dach ponowne skażenie. - krok po kroku

  • myjki ciśnieniowe wody połączenie
  • , materiał ramy
  • zabezpieczania
  • 1. ustawić rusztowanie najlepszą wiadro podgrzewacz wody

eV i szorstkiej szczotki i bezpieczniki dołączyć

aby pracować na dachu, trzeba pomoc wspinaczkową , który musi być odpowiednio stabilny. Montuj tylko profesjonalne rusztowanie i zabezpiecz je bardzo ostrożnie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Twoja pewność siebie w pracy na dachu musi być zgodna z wszystkimi obowiązującymi przepisami i być profesjonalnie odpowiednia. Ryzyko zawalenia jest bardzo duże, szczególnie na mokrych dachach.

2. Wstępne czyszczenie dachu

Najpierw ostrożnie usuń wszystkie brudne zanieczyszczenia za pomocą myjki wysokociśnieniowej. W przypadku omszałych miejsc zwykła szczotka jest często najskuteczniejszą opcją.

3. Generalne sprzątanie dokładnie usunąć z myjki ciśnieniowej od góry do dołu wszystkich rozluźnionych brud z dachu i upewnić się, że żadne plamy brudu zalegającego na dachu.

Tips & tricks zapoznać się z lokalnymi przepisami bezpieczeństwa do pracy na dachu oraz prawo do zabezpieczenia mocowania i przenoszenia głównie obuwie antypoślizgowe.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz