Paviljons ar plakanu jumtu ātri būvēts

Lai izveidotu lapene ātri un nekomplicētu, četri stūra statņiem, uz plakana jumta atrodas, vienkāršākais veids. Vairumā gadījumu pietiek rāmis savieno stūra statņiem kopā un Jumta segumu, piemēram, dēļu vai gofrētā dzelzs, novietošana.

stabilitāti un atbalstot struktūras

gan projektēšanas un būvniecības paviljons ar plakanu jumtu ir vienkāršs un katram kvalificēta meistara nav problēma, daži statiskie dati būtu jāuzskata galvenokārt no noteikta izmēra un jumta platību.

Uz plakana jumta, protams, ziemā netīrumi paliek kā lapas vai zari un sniegs. Tas rada mehānisku slodzi, kas jāņem vērā, aprēķinot jumta seguma elementus.

Gofrētiem vai trapecveida jumta dakstiņiem ir lielāka stabilitāte, pateicoties to formai, kas arī ļauj konsolei līdz pat diviem metriem brīvi apturēt. Lielākiem attālumiem, kas jāapvieno, jāapsver atbalsta pamatne, piemēram, zirneklis vai centrālais postenis.

slīpums ūdens novadīšanai

Lai nodrošinātu plakanā jumta notekūdeņu novadīšanu, ir ieteicams neliels jumta slīpums. Profesionāļi iesaka divus līdz trīs collas uz katra metra.

jāatzīmē, šeit, ka daļēji kalnu strautu noritētu jumta bez lietus notekas ūdeni stipra lietus vienā pusē paviljona. Jo īpaši ūdens novadīšanas pusē, atbalsta statņu pamati ir jāaizsargā no mazgājamajām vietām, lai izvairītos no stūra statņu atslāņošanās.

Piegādātājs un izmaksas

  • karibu.de ir viens no lielākajiem Vācijas dārza nojumes ražotājiem un piedāvā komplektus dažādiem plakano jumtu paviljoniem.
  • gartenhaus-gmbh.de piedāvā augstas kvalitātes paviljonus ar plakanu jumtu un sānu elementiem modulārajā tehnoloģijā. Einzel Komponentu individuālais pirkums ir iespējams jebkurā datortehnikas veikalā, un nepieciešamība pēc celtniecības materiāliem, tādiem kā amata vietas, paliktņi un jumta segums ir jāpārvalda.

Vienkārši saliekamie komplekti paviljoniem ar plakaniem jumtiem sākas no 500 eiro, slēgtie varianti ar malām no apmēram 1500 eiro. Ikviens, kurš pats savāc celtniecības materiālus un, piemēram, aparatūras veikalā, var aprēķināt no paviljona no 300 eiro.

Tips & triki Pat ja būvniecība paviljons ar plakanu jumtu ir pašsaprotami, tad neiralģisks punktus stabilitāti, jo ziņojumi fondi, ar ko nosaka jumta nesošajām un jumta elementi paši, lai to profesionāli.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru