Renovācija

Lai varētu efektīvi asināt jūsu kaltu vai kaltu, ir vajadzīgas pamatzināšanas par kaltu struktūru. No šīm daļām ir kalts:

apstrādāt dzelzs

  • pusē no dzelzs ar konusveida
  • otru pusi dzelzs plakanu (spogulis pusē)
  • nošļaupuma Veidlapas līderi, kur tā atsitas pret spoguli pusē. Līstes leņķis var būt citāds. Kā parasti tas ir tradicionāli, šis leņķis ir 25 grādi. Japāņu vai vispārējās Āzijas kaltiņos bieži vien ir 30 grādi. Darbojoties vēlāk ar kaltu, klīrensa leņķis tiek noteikts ar šķēlumu.
  • Dažādas pieejas galvas asināšanai.

Stiprinot galvu, var būt vai var būt nepieciešams rīkoties citādi. Šī rokasgrāmata ietver parasto atkārtotu asināšanu, ātru (ārkārtīgi) asināšanu un stipri bojāta vai bojāta slīpuma asināšanu.

Abrazīvie akmeņi

Parastajiem slīpēšanas veidiem ir nepieciešams riņķa vai vaļņainais akmens. Tam jābūt klāt divās putraugās. Vienā pusē ir vairāki mitru slīpēšanas akmeņi ar 220 smiltis, otrā pusē - 400 smiltis. To var izmantot arī smalkākiem tonēšanas akmeņiem, taču tas būtiski palielina darba slodzi un prasa vairāk pacietības. Schleif var izmantot grindstones, kas ir sagatavotas ar ūdeni, kā arī dzirnakmeņus, kuros izmanto naftu. Ja smalcinātājs ir smagi bojāts, ieteicams griezt ar neapstrādātu mašīnu. Tas var būt sausa vai mitra slīpēšanas mašīna. Svarīgi ar iekārtu ir tā, ka tam ir atbalsta virsma, kuras leņķi jākoriģē.

Parastā smalcinātājs ar kaltu.

Apgrieztais kustības virziens ir noslīpēts ar rievu. Svarīgi ir nodrošināt, lai asaru vienmēr būtu pietiekami mitra. Vai nu slīpēšana tiek veikta, līdz esošā grēda tiek pilnīgi noslīpēta.

Vai tas ir jānoslīpē, līdz spilvena pusē ir viegli saskatāmi. Tad spoguļa pusē ir novietota plakana un noņem tikai šo iegūto grēdu. Uz spoguļa pusē nav uzlikta neviena šķēle!

Griešanas griešana

Principā, mikrošķiedras ir nepieciešamas tikai galā, pie konusa un spoguļa saplūst. Tos var pulēt, uzmanīgi paceljot kaltu uz vaļņa. Tad nazis nav ieslēgts. Šī mikrofibera platums ir no 0,1 mm. Abos gadījumos fasonkrāsa ir tikai uz malas pusē!

Šļakatu masveida asus vai bojātus griezējus.

Šim nolūkam var izmantot arī diska slīpēšanas mašīnu. Kronis ir noslīpēts, līdz bojājumi ir bojāti. Ir svarīgi pārliecināties, ka uz skavotais kalts nav mirdzošs.

Tips & TricksArī pārējiem griezējinstrumentiem vajadzētu būt asiem, un mēs piedāvājam arī piemērotu rokasgrāmatu. Šeit jūs varat lasīt par to, kā pastiprināt skrāpja asmeni.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru