Līme keramikas flīzē

Ceran lauki ir tirgus līderi Vācijā vēlākais no 90. gadiem. Ar milzīgu izplatību, protams, palielina arī bojāto stikla keramisko plākšņu skaitu. Papildus jautājumam par to, vai apdrošināšana var maksāt par zaudējumiem, daži pašnodarbinātie mēģina ielīmēt keramisko virsmu. Tomēr mēs ļoti ieteicam pret to. Zemāk mēs izskaidrojam, kāpēc jums nevajadzētu pielīmēt savu keramisko virsmu un turpināt lietot.

Stikla keramika un keramika

Jums nekad nevajadzētu pielipt keramikas laukam, kurā ir plaisas vai plaisas. Tas nenotiks, bet padarīs ēdiena gatavošanu par dzīvību apdraudošu. Tā vietā jums varētu būt laba ideja paplašināt keramikas lauku un pārveidot indukcijas virsmu.

noteiktos apstākļos jums ir arī apdrošināšana jūsu keramikas plīts virsmai, lai jūs vismaz varētu atgūt daļu no zaudējumiem no apdrošināšanas sabiedrības.

Attiecībā uz gāzes keramikas virsmām ir vismaz iespēja turpināt izmantot vārīšanas virsmu atsevišķu iemeslu dēļ, ja stikls ir gāze, un ir izveidojies tikai ļoti mazs stūris. Tad jūs varat ielīmēt šo mazo daļu vēlreiz. Tomēr nevajadzētu ietekmēt kravas ietilpību.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru