Zewnętrznej cementu gipsu zarówno dekoracyjne i odporne na czynniki atmosferyczne konstrukcja

Na zewnętrznych ścian i elewacji tynku cementowego daje o odpowiednich właściwościach. Podczas tynkowania na zewnątrz należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Błędy mieszania lub przetwarzania mogą w przeciwnym razie spowodować kruszenie się tynku i pękanie. W celu uproszczenia przetwarzania można wybrać dodatki dostosowane do dodatków.

Wymagane właściwości zmienne

​​Wszystkie zaprawy składają się z tych samych podstawowych składników, jak piasek, woda i spoiwa. Dodatki tworzą lub wzmacniają różne właściwości. Należą do nich gęstość, elastyczność, przyczepność, wygląd i stabilizacja. Podczas obróbki tynk cementowy jest zwykle obrabiany na pionowych powierzchniach. Oprócz trwałego zawieszenia odpowiednie dodatki zapewniają również natychmiastowe wsparcie podczas i podczas aplikacji.

Podczas tynkowania zaprawą cementową ważna jest również żywotność. Czas wysychania zmieszanego tynku musi przynieść dostateczną lepkość. Na tę właściwość mają również wpływ dodatki, bez niekorzystnego wpływu na późniejsze prawidłowe ustawienie i utwardzanie.

Dostosowanie przetwarzania do okoliczności

Murowanie może składać się z wielu różnych materiałów. Oprócz zwykłych cegieł betonowych z gliną lub ceramiki lub kamieni naturalnych są możliwe. Podczas nakładania zaprawy cementowej należy wziąć pod uwagę ten czynnik. Porowate typy betonu zapewniają lepszą przyczepność niż gładkie powierzchnie gruntowe. Jeśli to konieczne, warstwy należy nakładać w częstszych i cieńszych odstępach.

W pracy warunki środowiskowe decydują o sukcesie lub porażce. Na przykład, jeśli nieosłoniętych bezpośrednie światło słoneczne działa na świeżym tynku, woda zawarta wyparowuje zbyt szybko i zaprawa cementowa nie trzyma. W deszczu i wysokiej wilgotności, posiadanie i umiejętność ustawiania jest naruszone i może prowadzić do istotnych nieprawidłowości.

celu zastąpienia cementu gipsu na zewnątrz

  • cementu gipsu (zestaw do podłoża)
  • cement nałożeniem (zestaw do spłukiwania)
  • czystej zimnej wody
  • mieszania pojemnik z łopatką lub
  • mikser
  • rękawiczki kielni
  • oddechowej i okularów ochronnych

pierwszy podziemny

Oczyścić murze w zakresie, o którym mowa w pokojach jako Besenrein. Nierówności wywołane przez obrzęk zaprawy stawowej będą Cię znokautować i wyprostować. Nie musisz tego robić z milimetrową dokładnością.

2. Warunki zewnętrzne Jeśli nie można wykluczyć promieniowania słonecznego i opadów podczas swojej pracy i pierwszych kilku dni po tynkowaniu odcień lub chronić powierzchnie gipsowe przez plandek ochronnych lub arkuszach. Anm 3. Mieszanie

Wymieszać tynk cementowy zgodnie z instrukcjami producenta. Zwróć uwagę na ilość, którą możesz przetworzyć w okresie przydatności do użycia. Jeśli używasz gotowego tynku, napełnij tylko odpowiednią ilość w naczyniu miksującym i uszczelnij pozostałe elementy szczelnie.

Wear 4. Flush „rzut” flush podaną przez producenta z kielnią na to lub na ścianie. Ober 5. Powłoka wierzchnia

Po ustawieniu ukrytego tynku należy wymieszać wierzchnią warstwę i zainstalować zgodnie z instrukcjami producenta.

Wskazówki i porady Podczas tynkowania zadbaj o swoje zdrowie. Cementu nie należy wdychać po wyschnięciu, co może nastąpić szybko z powodu jego pylistej konsystencji. Mokry tynk cementowy ma właściwości alkaliczne, które mogą poparzyć. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą z odzieżą ochronną.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz