Bambusa paklājs ir ļoti viegli tīrīt

Remodeling Viens no galvenajiem iemesliem popularitāti ir bambusa paklāju, salīdzinoši vienkārša un reti nepieciešama tīrīšana. Materiāls bambuss ir nejutīgs pret parasto mājsaimniecības ietekmi. Pat mitrums un mitrums var izraisīt redzes traucējumus, jo dabiskie krāsu gradienti "noraina" traipus.

jūtīgs un piemērota nepieredzējis un slaucīšanas

A bambusa paklājs ir izgatavots no griezuma un nomizots niedru webs, kuras tur kopā ar spēcīgu dzijas. Papildus "tukšajiem" dizainparaugiem ir zīmoli, kuros plastikāta vai gumijas slānis tiek piestiprināts pie apakšējās malas. Tik ilgi, kamēr bambusi netiek ilgstoši un ilgstoši dzirdami, tā ir nejutīga pret mitrumu.

Bambusa paklāju tīrīšana var tikt veikta tāpat kā tīrīšana, kas nav jūtīga grīdas segumam. Atslāņo ikdienas netīrumi, piemēram, putekļi, smiltis un akmeņi. Ar normālu piesārņojumu pietiek ar nedēļas sūkšanu. Akūtās netīrumu daļiņas, piemēram, oļi, bambusu var arī notīrīt ar mīkstu slotiņu. Piesūcot vajadzētu izvēlēties ne pārāk lielu sūkšanas spēku, kas sūkā bambusa paklāju un vilktu gar.

tikai vājais punkts ir telpas

Ja vietas ir izveidotas, pateicoties mitruma, taukiem, netīrumiem vai citiem šķidrumiem uz bambusa paklāja, mitru salveti lāpstiņas nav problēma. To vienmēr vajadzētu noslaucīt cauruļu trašu garenvirzienā, lai netiktu pakļauti nevajadzīgam slodzei. Kopumā ieteicams nekavējoties iztīrīt šķidrumus, lai samazinātu iespējamo krāsas maiņu.

Bambusa paklājiem nav nepieciešami īpaši tīrīšanas un kopšanas līdzekļi. Teorētiski ir piesārņojuma veids, kas var prasīt lielāku tīrīšanas apjomu. Atkarībā no izmantotā bambusa caurules stiprības starp atsevišķām loksnēm starp telpām var uzkrāt netīrumu atlikumus. Ja tos nevar novērst ar parastajām tīrīšanas metodēm, tvaika nosprostošana nav problēma. Arī augstspiediena tīrītājs var izmantot, kur smidzināšanas uzgali jātur kādā attālumā tā, lai to Haltegarn lauzt.

Padomi un triki Ja vēlaties, lai sasniegtu visaugstāko iespējamo neauglību jūsu bambusa paklāja par higiēnas apsvērumu dēļ mēs iesakām slapjo suku ar trauku mazgāšanas šķidrums vai izšķīdušā neitrāla ziepēm. Jums vajadzētu atturēties pieskarties paklājam, jo ​​tas var sabojāt bambusa cauruļu savienojumus.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru