5 Radošas idejas par netiešo apgaismojumu sienās un griestos

Netiešā gaisma iestata pilnīgi jaunus standartus dzīves telpu projektēšanā. Tiem, kuri lukturiem un reflektoriem mēdza burtiski mirgot, vajadzētu vienu reizi veltīt netiešās gaismas apstākļiem.

Nav nepieciešams ilgs laiks, līdz kļūst skaidrs, ka mūsdienīgā telpas un apgaismes dizaina forma piedāvā daudz komforta ar neparedzētām perspektīvām. Šeit mēs piedāvājam piecus radošus ierosinājumus dažādām dzīves vietām.

dzīvojamā istaba ar jaunu raksturu

sāksim dzīvojamā istabā. Pēc gara dienas visi vēlas atpūsties. Jaunā interjera dizaina forma parāda, ka gaismas avots vairs nav atvērts, bet ir pārklāts vai pārklāts. Attēlota ārpuse, mīkstāka, tagad tiek ģenerēta netieša gaisma, kas izstaro telpu. Atmosfēras un pievilcīgas acis ir gaismas avoti, kas novietoti aiz televizora. Ir dažādas iespējas. Standarta televizors ar uzstādītu sienu un netiešo gaismu vai sienas televizoru, ieskaitot netiešo apgaismojumu no LED sloksnēm. Ja jums patīk tas ļoti cēls, izvēlieties LED sloksnes ar krāsu izmaiņām, tāpēc pareizā atmosfēra tiek radīta atkarībā no dienas vai sezonas laika.

Netiešā gaisma vannas istabā

Netiešā gaismas josla ātri izliek brūna vannas istaba privātā labsajūtas telpā. Pateicoties praktiskām LED sloksnēm, šeit var radīt pilnīgi jaunas perspektīvas. Īpaši pārklāta sloksne ir piestiprināta pie grīdas virs flīzēm ar profila sloksnēm uz grīdas. Iespējama arī uzstādīšana uz grīdas ar krāsu mainītāju. Relaksācijas vanna iegūst pilnīgi jaunas dimensijas ar gaismas joslu, kas pēc vajadzības maina krāsas. Gutes Laba gaisma ir īpaši svarīga ieejas zonā vai kāpņu telpā. Bet pat sienas lampas nomaiņa rada pavisam citu garu. Laukos, kas ir aizvērtas uz priekšu, tikai izgaismo gaismu augšā un apakšā. Galu galā pakāpieni uz nākamo stāvu joprojām ir ļoti labi apgaismoti, gaisma ir izkaisīta pa visu nolaišanos. Kopā ar dekoratīvo sienu krāsu šī iepriekš nevērīgi veidotā platība tagad pilnīgi izskatās pēc jauna izskata. Šeit atrodamas vēl interesantas idejas par netiešās gaismas ierīkošanu.

Ja jūs domājat, ka šodien guļamistaba joprojām ir iedegta ar lustru un divām nakts lampām, jūs esat kļūdījies. Īpaši guļamistabā ir netieša gaisma. Gultas ar augstiem galdiem ir atpakaļ. Tajā pašā laikā tiek piedāvāta konsole vai krāsains sienu apdare kā pamats jauno lampu uzstādīšanai. Parasti, jo tālāk gaismas avots ir no attiecīgās virsmas, jo plašāks ir tā gaismas konuss. Praksē tas nozīmē, ka vēlamo apgaismojuma efektu var pielāgot. Alternatīvi, gaisma var izstarot no grīdas uz guļamistabu un ir uzstādīta tieši uz grīdlīstes uz esošā kabeļkanāla.

ēnu plaisa ietilpst jebkurā telpā.

Lai izveidotu netiešu gaismu, ir ideāla ēnu plaisa, kuru pamatā var uzstādīt jebkurā telpā. Ēnu trūkuma mērķis ir vizuāli uzlabot telpu. Šādas instalācijas priekšrocība ir atsevišķa atrašanās vieta. Tā kā tā ir uzstādīta ne tikai starp griestiem un sienām, to var izmantot arī mēbelēm. Vecajās mājās tas palīdz paslēpt izciļņus, nodrošinot netiešas gaismas izmantošanu.

attēls: © 3darcastudio - Fotolia

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru